Založ si blog

Karneval: Lož v maske pravdy.

Tento blog je aj nie je o Ficovi. (Na konci článku uvádzam video – svedectvo pracovníka hotela v centre mesta…)

Radšej hneď v úvode žiadam mojich čitateľov, aby ma pri čítaní či po prečítaní môjho článku neohovárali, neosočovali ba dokonca neobviňovali z ficovoličstva, kádéhávoličstva alebo iného voličstva. Od predposledných volieb (bárs by boli úplne posledné – bola by som prišla aj s celou rodinou) som totiž totálne zarytý nevolič; mám pokojné svedomie a v pohode si zanadávam na celé súčasné (i tie minulé) parlamentné spektrum. A rovnako v pohode ocením, ak sa (čírou náhodou) niečo parlamentu alebo vláde podarí, niečo, čo je ozaj dobré pre občana SR.

Tak ako nevolím, tak aj nepozerám správy – ani tie RTVS, veď pozerať či počúvať tie RTVS správy je utrpenie (žiaľ, je to podobné ako v komerčných televíziách, v tomto si nemajú čo ani vyčítať, ani závidieť); Ale dnes za to môže pohreb Dona Srholca, že som si pozrela kúsok televíznych správ. A hneď: Na premiéra podal „ktosi“ mailom trestné oznámenie! Nie, nebolo mi do plaču, ani do smiechu, ani do zlosti. Bolo mi „blujno“. Česi takých nazývajú „kavárna“ alebo „sluníčkáři“. Téma už nie je nová. Moje vlastné myšlienky sú v súlade s tými, ktoré si dovolím pre Vás, milí čitatelia, skopírovať sem, aby ste nemuseli vyhľadávať. Len jednu poznámku dám k nižšie uvedenému textu: Podobnosť so situáciou na Slovensku nie je náhodná.

 

Zdeněk Kořistka
12. 1. 2016

Tak konečne to prasklo… LOŽ sa dá krátkodobo presadzovať, ale nie nastálo.  Už viac ako rok sme boli každodenne presviedčaní, že nelegálni migranti sú pre Európu prínosom, že to sú vzdelanci, ktorí Európu obohatia svojou prácou, že nemajú nič spoločné s terorizmom, že ich kriminalita je úplne v norme bežných štatistík, že neexistujú tzv. no-go zóny s právom šaría, že ich začleňovanie do európskej spoločnosti nebude problémom atď….

Tých klamstiev bolo toľko preto, aby bežný občan neprotestoval a islamistov vítal. Lenže realita – PRAVDA je úplne opačná, a tí, ktorí hovorili pravý opak, sú ešte aj dnes nálepkovaní slovami „xenofób, extrémista, fašista …“

Mainstreamové médiá, verejnoprávne televízie i rozhlasy vo všetkých európskych krajinách na nás chrlili goebbelsovskú propagandu, že státisíce aj milióny nelegálnych migrantov vyznávajúcich netolerantný islam možno do našej kresťanskej Európy začleniť. Naša Česká televízia je v tomto asi najkrikľavejším lídrom manipulácie. Každý náznak pravdy bol okrikovaný, cenzurovaný alebo aj kriminalizovaný. Jednostrannosť informácií bola neskutočná. Nenávisť tzv. vítačov a slniečkárov v Čechách k pravde o islamistoch vrcholila pred koncom minulého roka. Komentátori, predajní novinári a politici nás vo svojich článkoch, rozhovoroch a besedách presviedčali (a stále presviedčajú), že LOŽ je PRAVDA. Po sexuálnych orgiách v európskych mestách na Silvestra zaliezli na chvíľu do svojich dier alebo ajhľa, opatrne tieto excesy komentujú (nepleť si s odsudzujú!).

Takže aká je skutočnosť? Čo sa vlastne v Európe už roky deje? Z čoho pramení strach a frustrácia bežného občana európskych krajín? No predsa z PRAVDY, ktorú možno jednoducho dohľadať na sociálnych sieťach, na web stránkach slobodných a nezávislých médií, na internete. Ale hlavne na základe dlhoročných osobných skúseností ľudí, ktorí sú dnes a denne konfrontovaní s už začlenenými vysídlencami z arabských a afrických krajín. Veľká Británia, Švédsko, Francúzsko, Španielsko, Taliansko, Belgicko, Dánsko, Holandsko a teraz aj Nemecko ochutnávajú multikultúru vo veľkom. Nie za múrmi palácov, nie v pancierových limuzínach, nie v klimatizovaných kanceláriách európskych inštitúcií a redakciách mainstreamových médií. Ale na uliciach, školách, nemocniciach a úradoch. Teroristi neútočia na politické špičky, ale na obyčajných ľudí. Títo európski občania sa sťahujú zo svojich štvrtí, boja sa násilia, musia ustupovať zo svojho štýlu života. Zamlčiavaná špina, nenávisť proti všetkému európskemu, kresťanskému, voči ľudských právam a ženám sa prevalila. Naši predkovia sa musia v hrobe obracať keď vidia, že ich krv v bojoch s islamom bola zbytočná. Politickí zradcovia Európu islamu otvorili bez boja.

A dnes sa farizejsky čudujú, čože sa to deje. Médiá nám oznamujú s prekvapením, že no-go zóny existujú. Len vo Švédsku je ich 42! Vo Francúzsku sú celé mestské časti mimo kontroly štátu a ich premiér nám po teroristických útokoch oznamuje, že si ich silou nadobudnú späť! V berlínskej štvrti Neukölln, kde žije vyše 40 % moslimov, je nemecké právo paralelné s právom šaría. To sa všetko pravdepodobne stalo až po Novom roku, pretože keď na tieto extrémy dlhodobo upozorňovali nezmanipulovaní politici, novinári či občania, tak boli zosmiešňovaní a kriminalizovaní. Až dnes sa dozvedáme o zmanipulovaných policajných štatistikách, ktoré nesmú obsahovať pôvod zločinca – imigranta, o sfalšovaných číslach kriminálnych činov, ktoré spáchali prisťahovalci. Ide o niekoľko tisíc prípadov ročne, ako je ublíženie na zdraví, znásilňovanie žien a vraždy (Švédsko). Nárast sa počíta v stovkách percent! Až teraz sa dozvedáme, že tzv. ohmatávanie žien a sexuálne útoky sú v Európe úplne bežné. Polícia ich na príkaz politikov zamlčiava! Mainstream až dnes priznáva, že právo šaría je medzi moslimskou komunitou jedinou normou, ktorú rešpektujú. Až v tieto dni sa konečne aj medzi politikmi hovorí o tom, že utečenecká vlna so sebou nesie aj teroristov. Sedliacky rozum na toto prišiel hneď. Buď sú tzv. elity úplne dementné, alebo to vedia a páchajú týmto zločin proti svojim občanom.

A pokračujme … Konečne počujeme aj o tom, že v európskej moslimskej komunite dochádza k vraždám dievčat, ktoré nerešpektujú nariadený sobáš (podľa policajných špičiek tisíce obetí len vo Veľkej Británii). Vidíme okolo seba nenávisť k našim tradíciám (zapálený vianočný strom v Bruseli), k našim kresťanským symbolom – kríž ich uráža! Konečne aj z oficiálnych úst sa dozvedáme, a manipulačné médiá to aj zverejňujú, že naozaj je medzi vysídlencami až 80% mladých mužov (Švédsko). Keď toto hovorili tí zlí „xenofóbi a extrémisti“, tak tie isté médiá kričali, že to je lož. Z európskych mešít sa roky valia nenávistné útoky, schvaľujú sa atentáty, oslavujú sa teroristi… Na Facebooku majú stránky islamskí extrémisti (i v ČR), ale tí, ktorí proti tomu protestujú, sú blokovaní. Rozháňaní nie sú moslimskí sexuálni útočníci, ale demonštranti proti týmto úchylákom…

Dalo by sa v článku pokračovať poukazom na tisíce internetových odkazov a videami, kde toto všetko možno vidieť a čítať. Bohužiaľ obrovská LOŽ všetko prekrývala. Tzv. európske hodnoty, ktoré zatiaľ nikto neopísal, sú vraj ohrozené nami, nezmanipulovanými občanmi.

Keby som mal tieto „hodnoty“, ktoré presadzujú bruselské elity, popísať z hľadiska riešenia jedného európskeho problému, tj. nelegálnej migrácie, tak sú nasledovné:

– budeme vydávať LOŽ za PRAVDU

– občanov, ktorí túto lož nechcú tolerovať, budeme kriminalizovať a urobíme z nich extrémistov a xenofóbov

– porušovať platné zákony a zmluvy EÚ môžu len „veľké a silné“ štáty (Nemecko, Francúzsko, Veľká Británia, Taliansko), ostatné majú držať hubu a počúvať

– falšovanie štatistík, verejné prieskumy, čísla o migrantoch, o zločinnosti prisťahovalcov je žiaduce

– cenzúra, blokovanie internetu, mediálna manipulácia je nutná

– islamská ideológia nie je nebezpečná, naopak, obohatí kresťanskú kultúru v Európe

– politické elity majú vždy pravdu, len ľud je hlúpy a nechápe to dobro, ktoré nám elity chystajú.

Podľa mňa každý z týchto bodov je zrada na občanoch a zločin. Zdravá spoločnosť by požadovala potrestanie tých, ktorí toto presadzujú. Dôjde k tomu?

V každom prípade manipulátori v médiách, predajní politici aj tzv. slniečkári a vítači už tušia, že hra o lži končí.

Ešte sa síce budú snažiť pravdu porciovať, budú sa krútiť a klamať aj naďalej, budú na nás posielať políciu, striekať vodu a rozprašovať slzný plyn. To im ešte zostáva. Budú ešte celý rok schôdzovať a predstierať, že niečo riešia, zatiaľ čo je podľa nemeckého ministra pre miestny rozvoj na ceste až 10 miliónov migrantov.

Možnože v niektorých krajinách voľby posunú všetko správnym smerom. Zradcovia budú odstavení. Možnože v niektorých krajinách politici pod tlakom svojich občanov zmenia svoje správanie.

Alebo sa nič nezmení a LOŽ bude aj naďalej vydávaná za PRAVDU. Kotol nespokojnosti vybuchne a tzv. ulica vezme veci verejné do svojich rúk. Tomu sa v Európe už dlho hovorí revolúcia. A pre elity to neveští nič dobré…

 

Zdeněk Kořistka, bývalý poslanec

V Ostrave 12.1.2016

 


 

Pána Kořistku nepoznám, nikdy som o ňom nepočula, nepýtala som si jeho dovolenie skopírovať sem jeho text, uvádzam zdroj: http://www.novarepublika.cz/2016/01/lzi-versus-pravda-o-imigrantech.html#more

 

Video – Svedectvo pracovníka hotela v Kolíne zo silvestrovskej noci:

http://m.mojevideo.sk/3cl2

 

Predseda NR SR p. Danko, odstúpte!

25.04.2017

To nie je prosba. To nie je žiadosť. To je Vaša povinnosť! Nie, nemýlim sa. To čo ste urobili ako najvyšší ústavný činiteľ - predseda Národnej rady Slovenskej republiky, je hanebné porušenie viac »

Daj, Bože, nech už strelí ten víťazný góóól!

07.03.2016

Keby sa naši hokejisti, ktorých národ miluje, správali tak ako politici, už by si nik nekúpil lístok na zápas, nik by nesadol k obrazovke. Keby každý hral len na svoje triko. O čom hovorí viac »

Číslo 45: Klamstvo alebo nevedomosť kandidáta Cmoreja

04.03.2016

Klamlivý a zastrašujúci blog kandidáta č. 45 strany SaS na stránke www.dennikn, podľa vizitky finančný analytik. Z jeho grafov ma najviac zaujal najmä ten s názvom Koho volil nevolič. To viac »

Belgicko, Brusel, protest, migračný pakt,

V Bruseli protestovali tisíce ľudí proti migračnému paktu

16.12.2018 20:04

Polícia použila proti demonštrantom slzotvorný plyn aj vodné delá.

sucho, pôda, zem

Farmári sa sťažujú, že nedostali odškodné za sucho v roku 2017

16.12.2018 19:00

Napriek sľubom vláda zatiaľ neposkytla stovke najviac postihnutých farmárov suchom v roku 2017 sľúbenú pomoc, tvrdia farmári.

Petro Porošenko

Porošenko nemá v pláne predlžovať stanné právo, ak nedôjde k ruskej invázii

16.12.2018 18:57

Stanné právo bolo vyhlásené po incidente ruských a ukrajinských lodí v Kerčskom prielive.

Poľsko, plyn, PGNiG, plynovod

Poľsko sa odstriháva od ruského plynu. Za akú cenu?

16.12.2018 18:07

Jednou z najväčších tohtoročných udalostí vo Varšave bol nedávno podpis energetickej dohody s USA.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 37
Celková čítanosť: 145297x
Priemerná čítanosť článkov: 3927x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy