Založ si blog

Nešťastnice. Alebo: Ľahký boj za ľudské práva tam, kde sú.

Panie – Pietruchová, Porubänová a Pufflerová! Či nájdu sa ešte zo dve – tri, len tak, do počtu?

 

 

Tieto tri menované ženy (ešte tie tri ďalšie mená by som vedela dopísať) sú v skutočnosti veľmi, veľmi nešťastné.

Ani veľký balík peňazí, ani bývanie v dome s bazénom vo vychytenej bratislavskej štvrti, ani – často dobre platené – členstvo v rôznych nepotrebných štátnych či európskych inštitúciách, ani rozhovory s nimi uverejnené v tých tzv. najprestížnejších  novinách im neprinieslo šťastie. Ony totiž zabudli, že vyrastali v rodine za čias, keď ešte rodinu tvorili otec, matka a deti. Že v tej rodine mali viac-menej určené zadelené úlohy tak otec, ako i matka a že ich, tých rodičov, ani len vo sne nenapadlo vymeniť si úlohy – ak, leda z recesie, aby si vyskúšali, aké ťažké/ľahké to má matka v domácnosti a aké ťažké/ľahké to má otec v práci pri zabezpečovaní financií pre rodinu. Keby ste, milé dámy, v čase svojho detstva či dospievania povedali matke: rodič 1 (alebo rodič 2), prosím ťa, uvar mi čaj, som chorá, alebo: rodič 2 (či rodič 1), daj mi nejaké drobné na zábavu, som presvedčená, že by vás kamsi poslali aj s tým oslovením, aj s tou ideológiou. Takže si, milé dámy, spomeňte, že každý rodič má v rodine svoje nezastupiteľné miesto a preto sú to OTEC a MATKA, presne tak, ako sa otcom a matkou stávajú MUŽ a ŽENA.

Oslovenie rodič 1 a rodič 2 môže presadzovať len fanatik, ktorý má pomýlenú predstavu o plodení detí a spolieha sa na ich výrobu (ako v nadčasovom scifi filme Sexmisia) – áno, potom, čo si deti dvaja homosexuáli kúpia je pochopiteľné, že by sa mohli nazývať rodič 1 a rodič 2, veď ani jeden z tých ho nesplodil a neporodil, takže oslovenia otec a mama v tom prípade by bolo tristné.

Ale čo dieťa? Kde sú jeho práva na vyrastanie v normálnej rodine, kde svoje úlohy pri výchove dieťaťa plní otec i matka?

 

Vy tri a ešte tie ďalšie tri tu bojujete za akési pomýlené ľudské práva, pritom tu niet pochybností o tom, že by až do tohto času boli ľudské práva komusi upierané! Ľudské práva sme mali a aj v novej ústave máme všetci zaručené, bez ohľadu na to, aké  pohlavie nás sexuálne priťahuje.  Vy však cielene zbavujete budúce deti ich ľudských práv a chcete to presadiť do ústavy. Potratili ste rozum a máte vlčiu tmu! Správate sa ako nenažraní politici, ktorí si myslia, že keď dostatočne veľa nakradnú, budú „za vodou“. Ale oni nebudú! Oni možno budú len za vysokým múrom obklopujúcim ich bohaté domiská, ale „za vodou“ nebudú nikdy, lebo žijú v určitej spoločnosti a ak tá bude chudobná, ich osobné bohatstvo nič nevyrieši a napokon im aj tak bude musieť stačiť len ten 1 kubík hliny nad sebou. Ich dobehne vlastná nenažranosť a vás dobehne gender ideológia. Raz budete  mať vnukov a tí vám to vysvetlia, akého veľkého omylu ste sa dopustili. Ak by to bol omyl, ktorý zasiahne len vás, je to vaša vec. Ale nesejte v tomto štáte vietor, aby ste nežali búrku!

 

Bojovníčky za ľudské práva, nebojujte za ľudské práva tam, kde sú;

bojovať za niečo, čo existuje značí, že ste prinajmenšom dezorientované.

 

Obráťte svoju pozornosť na krajiny, kde sa šliape po ľudských právach, po tých základných ľudských právach!

Čína, Líbya… ale nie, ten zoznam by som dlho písala a panie isto vedia, kam by bolo vhodné nasmerovať svoju energiu. Pravda, to by už nebol taký bezbolestný boj z pohodlného kresla ministerstva…

 

Ak si, milé panie, neviete vybaviť, o čom píšem, skúste kliknúť na http://www.blogovisko.sk/rodovost-nastroj-neomarxistickej-doktriny.html

Predseda NR SR p. Danko, odstúpte!

25.04.2017

To nie je prosba. To nie je žiadosť. To je Vaša povinnosť! Nie, nemýlim sa. To čo ste urobili ako najvyšší ústavný činiteľ - predseda Národnej rady Slovenskej republiky, je hanebné porušenie viac »

Daj, Bože, nech už strelí ten víťazný góóól!

07.03.2016

Keby sa naši hokejisti, ktorých národ miluje, správali tak ako politici, už by si nik nekúpil lístok na zápas, nik by nesadol k obrazovke. Keby každý hral len na svoje triko. O čom hovorí viac »

Číslo 45: Klamstvo alebo nevedomosť kandidáta Cmoreja

04.03.2016

Klamlivý a zastrašujúci blog kandidáta č. 45 strany SaS na stránke www.dennikn, podľa vizitky finančný analytik. Z jeho grafov ma najviac zaujal najmä ten s názvom Koho volil nevolič. To viac »

Jared Kushner

Vyšetrovatelia si posvietia aj na Trumpovho zaťa Kushnera

20.02.2018 08:44

Tím amerického špeciálneho prokurátora Roberta Muellera skúma najnovšie aj finančné transakcie a obchodné rokovania Jareda Kushnera.

binárny kód, bezpečnosť, internet, zdrojový kód, počítač, pc, computer,

Zakladateľ etherea varuje pred rizikami investovania do kryptomien

20.02.2018 08:27

Kryptomeny stále predstavujú novú a mimoriadne kolísavú triedu aktív, ich hodnota sa môže kedykoľvek prepadnúť takmer na nulu.

mexiko, policajti, zasah, policia, prestrelka

V Mexiku pátrajú po troch nezvestných Talianoch

20.02.2018 08:20

Mexické úrady pátrajú po troch Talianoch, ktorí sú nezvestní od konca januára.

proces Prostrednik sud cirkev LGBTI

Prostredník sa zrejme vráti za katedru

20.02.2018 08:00

Evanjelický teológ Ondrej Prostredník by mal opäť začať vyučovať.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 37
Celková čítanosť: 69083x
Priemerná čítanosť článkov: 1867x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy